close
تبلیغات در اینترنت
طرح های توجیهی
loading...

سرزمین دانلود فایل های الکترونیکی

طرح های توجیهی

دانلود جزوه تعمیر و نگهداری ساختمان

محقق دانشگاه بازدید : 5 شنبه 18 ارديبهشت 1395 نظرات ()

سلام بر شما

 سرفصل‌های بخشنامه ضوابط و ویژگی‌های سیستم تعمیر و نگهداری تأسیسات، تجهیزات و ماشین‌آلات

 

 

 

    * اطلاعات پایه
    * عملیات مربوط به كاركرد
    * عملیات مربوط به بازدید و آزمایش
    * عملیات مربوط به نگهداری و تعمیر ادواری و موردی
    * عملیات مربوط به حوادث و ایمنی
    * عملیات مربوط به برنامه‌ریزی
    * عملیات مربوط به كنترل
    * عملیات مربوط به آموزش كاركنان
    * امكانات سیستم
    * گزارش‌ها
    * ارتباط با سایر سیستم‏ها
    * امنیت و حدود دسترسی
    * بازسازی اطلاعات

لینک دانلود و مشاهده محصول

دانلود مقدمه‌ای بر فرایند حسابرسی

محقق دانشگاه بازدید : 0 سه شنبه 17 فروردين 1395 نظرات ()
این مقاله در مورد حسابرسی از راه دور یا حسابرسی الکترونیکی می‌باشد فرمت فایل وورد و قابل ویرایش در ۱۵ صفحه تنظیم شده است
دسته بندی حسابداری
بازدید ها 0
فرمت فایل docx
حجم فایل 1409 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 15
مقدمه‌ای بر فرایند حسابرسی

فروشنده فایل

کد کاربری 259
کاربر

این مقاله در مورد حسابرسی از راه دور یا حسابرسی الکترونیکی می‌باشد فرمت فایل وورد و قابل ویرایش در ۱۵ صفحه تنظیم شده است

قسمتهایی از این مقاله

مقدمه ای بر فرایند حسابرسی از راه دور

شناسایی نیروهای محرک محیطی، مسائل، و اصطلاحات مهم مربوط به جهان مجازی ما

• مشخص کردن محیط مجازی، نیروی کار از راه دور، و حسابرسی از راه دور

• نقد و بررسی نیروهای محرک محیطی

• شناسایی چالش های فعلی در کار از راه دور

• شناسایی مولفه‌های اساسی برای موفق شدن

• یک مزیت حسابرسی از راه دور این است که آن محیط کار جهانی جدید را تکرار می‌کند؛ بنابراین، حسابرس یک محیط کار مجازی مشابه با آنچه حسابرسی می شود را تجربه می‌کند. از دیگر مزایای حسابرسی عبارتند از:

A. موجب صرفه جویی تا نیمی از یک سال در زمان حسابرسی می‌شود.

B. ارائه زمان واقعی حسابرسی، به ویژه برای ممیزی کننده

C. به حداقل رساندن تاخیر ناشی از مسافرت

D. کاهش زمان برای نوشتن گزارش حسابرسی به دلیل اینکه حسابرسان آنها را هنگام حسابرسی ثبت کرده اند.

• از جمله دلایل جنبه های منفی در مورد تیم های مجازی عبارتند از:

A. فقدان نشانه‌های زبان صورت و بدن برای اعتبار سنجی

B. ترس از انزوا

C. تغییر در چگونگی عملکرد ما

D. تقاضا برای پاسخگویی فردی بالاتر به دلیل تاخیر ناشی از عدم آمادگی که تشدید می شود و بازیابی طول می کشد.

• از بین رفتن این دفتر روی ارتباطات انفعالی اثر می‌گذارد. ارتباطات انفعالی شامل یک تقویم دیواری پر از حوادث و رویدادها، لیست جزییات کار و عمل، و لیست تماس است. که همه اطلاعات یادآوری کننده را به پرسنل دفتر ارائه می‌دهد.

• بسیاری از تیم‌های مجازی مانند سیستم حمل و نقل، به همکاری نیروی کار، یک زیرساخت قوی، و تکنولوژی فعلی برای رسیدن به موفقیت نیاز دارند.

 

دانلود پروژه کارآفرینی تولید پروفیل پلاستیک

محقق دانشگاه بازدید : 3 پنجشنبه 13 اسفند 1394 نظرات ()
پروژه کارآفرینی تولید پروفیل پلاستیک در 36 صفحه ورد قابل ویرایش
دسته بندی کارآفرینی
بازدید ها 0
فرمت فایل doc
حجم فایل 529 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 36
پروژه کارآفرینی تولید پروفیل پلاستیک

فروشنده فایل

کد کاربری 584
کاربر

مقدمه :

اولین قدم در مورد صنعت پلاستیک ، توسط فردی به نام وایسا هیکات انجام گرفت که تلاش می‌کرد ماده‌ای بجای عاج فیل تهیه کند. چون عاج فیل بعنوان ماده‌ای سخت ، گرانقیمت و همینطور کمیاب کاربردهای فراوانی داشت. وی توانست نیترات سلولز را (که به غلط نیتروسلولز گفته می‌شود) از سلولز تهیه کند. پس نیترات سلولز اولین پلاستیک با منشا طبیعی است. یک ویژگی مهم مواد پلاستیکی در صنعت ، فرآیند پذیر بودن یا Processible بودن آن است. اگر ماده‌ای قابل ذوب یا قابل حل باشد، در صنعت قابل استفاده است و گرنه نمی‌توان از آن استفاده صنعتی کرد. چون نمی‌توانیم آن را برای تهیه مواد بکار ببریم.

 

 

1 2 نام کامل طرح و محل اجرای آن :

تولید پروفیل پلاستیک

 

 

محل اجرا :

 

 

 

 

 

1 3 مشخصات متقاضیان :

نام

نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

تلفن

       

 

1 4 دلایل انتخاب طرح :

توجه به خودکفایی این صنعت و همجنین نیاز بازار داخلی به تولید این محصول با توجه به این که تولید پروفیل پلاستیک می تواند به رشد و شکوفایی اقتصادی کشور کمکی هر چند کوچک نماید و با در نظر گرفتن علاقه خود به فعالیت های صنعتی این طرح را برای اجرا انتخاب کرده ام.

 

1 5 میزان مفید بودن طرح برای جامعه :

این طرح از جهات گوناگون برای جامعه مفید است ، شکوفایی اقتصادی و خودکفایی در تولید یکی از محصولات ، سوددهی و بهبود وضعیت اقتصادی ، اشتغالزایی ، استفاده از نیروی انسانی متخصص در پرورش کالای داخلی و بهره گیری از سرمایه ها و داشته های انسانی در بالندگی کشور .

 

1 6 - وضعیت و میزان اشتغالزایی :

تعداد اشتغالزایی این طرح 21 نفر میباشد .

تاریخچه و سابقه مختصر طرح :

سلولز نه قابل حل و نه قابل ذوب است و قبل از ذوب تجزیه می‌شود. پس فرآیند پذیر نیست. اما نیترات سلولز هم قابل حل و هم قابل ذوب است. یعنی وایسا هیکات ، سلولز فرآیند ناپذیر را به نیترات سلولز فرآیند پذیر تبدیل کرد.

نیترات سلولز ایراداتی دارد. از این رو تلاش برای جایگزین کردن یک پلاستیک دیگر به جای آن آغاز شد. در سال 1908 مایلز استات را تهیه کرد که هم مزیت نیتروسلولز را دارد و هم کارکردن با آن آسانتر است و خطرات کمتری دارد.

اولین پلاستیک سنتزی ، رزین فنل- فرمالدئید بود که در تلاش برای ساخت مواد پلیمری کاملا سنتزی ، در سال 1907 لئو بلکند موفق شد از متراکم کردن فنل با فرمالدئید ، رزین فنل فرمالدئید را که بعدها تحت عنوان بالکیت (بعنوان محصول نهایی) نامیده شد، تولید کند. این رزین هم در محیطهای اسیدی و هم قلیایی قابل تهیه است.

 

محیط اسیدی

نوالاک

بالکیت

محیط بازی

رزول

رزیتول

رزیت

 

 

فنوپلاستها

از متراکم شدن فنل با فرمالدئید در محیط اسیدی یا بازی فنوپلاست یا رزین فنل-فرمالدئید حاصل می‌شود. ماکزیمم PH که در صنعت با آن کار می‌شود 8/5 است و برای ایجاد این PH البته در محیط بازی به محیط ، NH3 یا NaOH اضافه می‌شود. برای این که چسب نجاری حاصل شود، در انتهای مولکول ، باید گروه OH باشد. هر چه گروههای OH بیشتر باشد چسبندگی بیشتر خواهد بود. پس برای تولید چسب بهتر ، باید فرمالدئید اضافی برداریم. بهترین چسب آن است که گروه فرمالدئید آزاد داشته باشد.

این پلاستیک‌ها از متراکم شدن اوره یا ملامین با فرمالدئید در محیط اسیدی یا بازی بدست می‌آیند. دمای این واکنش باید بین 60 تا 80 درجه سانتیگراد باشد. چسب فنل فرمالدئید بعلت بدبویی در بازار نیست. ولی این چسب ، در بازار موجود است. ملامین یا 8 ، 4 ، 6 _ تری آمینو _ 1 ، 3 ، 5 _ تری آزید با فرمالدئید می‌تواند در محیط اسیدی یا بازی ، واکنش چند تراکمی انجام دهد و برحسب شرایط تنظیم واکنش ، پلیمر یک بعدی ایجاد کند.

وقتی که شرایط را با تنظیم PH در محیط اسیدی و دمای زیاد تغییر دهیم، پلیمر یک بعدی به سه بعدی تبدیل می‌شود و همراه با 20 درصد کائولن تبدیل به فرمیکال می‌شود که ماده استخوانی روی میزهای کابینت‌هاست که در خلا تحت فشار بالا پرس می‌شود. حال اگر 40 - 30 درصد کربنات کلسیم اضافه کنیم، تبدیل به زیر سیگاری و مواد دیر اشتعال پذیر می‌شود که قیمت آن ، فوق‌العاده افت می‌کند. اما قدرت مکانیکی آن بالا می‌رود.

کلید و پریز برق بدون استثنا از این ماده می‌باشد.

 

ترموپلاستها

پلیمرهایی هستند که در اثر فشار ، تغییر شکل می‌دهند و بعد از حذف نیروی خارجی ، این تغییر شکل همچنان ادامه می‌یابد و باقی می‌ماند. به عبارت دیگر ، خاصیت پلاستیسیتی دارند. این پلیمرها در اثر گرما بتدریج نرم می‌شوند و با افزایش دما به حالت فیزیکی جامد خود تبدیل می‌شوند. این خصلت ، کاربرد این پلیمرها را تضمین می‌کند یا بوجود می‌آورد. اگر ترموپلاستیکی را بصورت پودر یا حلقه‌های کوچک حرارت دهیم، ابتدا نرم و سپس مذاب و وسیکوز می‌شود و اگر

آنها را قالب بگیریم، شکل قالب را به خود می‌گیرد.

دانلود داده های نسبت کیو ((Q توبین شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 89 الی 93

محقق دانشگاه بازدید : 11 پنجشنبه 29 بهمن 1394 نظرات ()
عنوان دانلود داده های نسبت کیو ((Q توبین شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 89 الی 93 دسته حسابداری مدیریت مالی اقتصاد فرمتExcel ئئوری Q که نخستین بار در سال 1969توسط یک اقتصاددان به نام جیمز توبین به منظور ارزیابی پروزه های سرمایه گذاری از نسبت ارزش بازار شرکت به ارزش دفتری دارایی های شرکت استفاده نمود که این نسبت به شاخص
دسته بندی حسابداری
بازدید ها 3
فرمت فایل zip
حجم فایل 38 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 15
دانلود داده های نسبت کیو ((Q توبین شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 89 الی 93

فروشنده فایل

کد کاربری 227
کاربر

عنوان: دانلود داده های نسبت کیو ((Q توبین شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از سال 89 الی 93

دسته: حسابداری- مدیریت مالی- اقتصاد

فرمت:Excel

ئئوری Q که نخستین بار در سال 1969توسط یک اقتصاددان به نام جیمز توبین به منظور ارزیابی پروزه های سرمایه گذاری از نسبت ارزش بازار شرکت به ارزش دفتری دارایی های شرکت استفاده نمود که این نسبت به شاخص Qتوبین (Qتوبین ساده) شهرت یافت .این تئوری هم اکنون به عنوان تئوری پذیرفته شده در بخش سرمایه گذاری ها است. هدف توبین برقراری یک رابطه علت و معلولی بین شاخص Qتوبین و میزان سرمایه گذاری انجام شذه توسط شرکت بود بطوریکه اگر شاخص Qتوبین محاسبه شده برای شرکت بزرگتر از عدد یک باشد، شرکت انگیزه زیادی برای سرمایه گذاری و رشد دارد.اگر نسبت Qتوبین کوچکتر از یک باشد، نشان دهنده آن است که شرکت وضعیت مطلوبی ندارد و سرمایه گذاری درآن متوقف خواهد شد. فایل حاظر شامل داده های مربوط به نسبت Q توبین 132 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران برای فاصله زمانی 5 ساله بین سالهای 1389 الی 1393 می باشد که می توان از آن برای تجزیه و تحلیل پایان نامه ها و مقالات دانشگاهی رشته های حسابداری، مدیرت مالی و اقتصاد استفاده نمود. در تهیه این فایل از صورتهای مالی 5 ساله 132 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران استفاده شده است.

کسب درآمد از گوگل ادسنس Google Adsense

محقق دانشگاه بازدید : 3 جمعه 23 بهمن 1394 نظرات ()
راز های کسب درآمد از تبلیغات گوگل ادسنس کشف کنید چگونه می توانید به آسانی با قرار دادن تبلیغات گوگل در سایت یا بلاگ تان از این شرکت بزرگ و مطمئن بین المللی کسب درآمد کنید به نقل از دانشنامه ویکی پدیا 95 درصد درآمد گوگل از طریق تبلیغات است (سال 2011 معادل 37905 میلیارد دلار) شرکت از گوگل ادسنس و دابل‌کلیک نیز برای تبلیغات خود استفاده می‌کند گوگل
دسته بندی کارآفرینی
بازدید ها 1
فرمت فایل pdf
حجم فایل 93 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 23
کسب درآمد از گوگل ادسنس Google Adsense

فروشنده فایل

کد کاربری 555
کاربر

به نقل از دانشنامه ویکی پدیا 95 درصد درآمد گوگل از طریق تبلیغات است (سال 2011 معادل 37,905 میلیارد دلار). شرکت از گوگل ادسنس و دابل کلیک نیز برای تبلیغات خود استفاده می‌کند. گوگل ادسنس برای کسب درآمد از اینترنت به وجود آمد که توسط شرکت گوگل در سال 2003 راه اندازی شده‌است. در گوگل ادسنس اگر از یک وبگاه بازدید روزانه بالای 10000 وجود داشته باشد، می‌توان روزانه حداقل 10 دلار درامد کسب کرد، که البته این حداقل است. به ازای هر کلیک از 0.01 تا 10 دلار پرداخت می شود که بستگی به میزان ترافیک وبگاه و موضوع وبگاه و کیفیت مطالب آن دارد و می‌تواند از ماهی چند دلار تا چندین هزار دلار متغیر باشد.

دابل کلیک سرویس دیگر تبلیغاتی‌ است که گوگل خرید آن را در 13 آوریل 2007 به مبلغ 3 میلیارد دلار خبر داد که بزرگ‌ترین خرید تاریخ گوگل به حساب می‌آمد. در این وبگاه تبلیغات در کنار محتوایی قرار می‌گیرد که ارتباط بسیار نزدیکی به آن دارد. برای مثال صاحب یک فروشگاه لوازم ورزشی، تبلیغات را در شبکهٔ گوگل تنها در کنار مطالبی که به لوازم ورزشی مربوط هستند نمایش می‌دهد.

در سال2006، کمپانی جمعاً 10,492 میلیارد دلار درآمد از تبلیغات کسب کرد و فقط 112 میلیون دلار در زمینه‌های دیگر درآمد داشت. گوگل از ابزارهای جدیدی برای تبلیغات خود به صورت آنلاین استفاده کرد که باعث شد به یکی از رکوردشکنان تجارت تبدیل شود. با استفاده از فناوری دابل‌ کلیک، گوگل قادر بود که متوجه علایق کاربران خود شود و تبلیغات مناسب را به آن‌ها نشان دهد . گوگل آنالیز به صاحبان سایت‌ها اجازه می‌داد که تبلیغات را در سایتشان نمایش داده و نیز کاربرانی را که از وبگاه‌هایشان استفاده کرده اند را دنبال کنند، و مثلاً تعداد کلیک‌هایی که در پیوندهای درون سایتشان می‌شده‌ است را ببینند. "

دانلود طرح مكانیزه تولید محصول یونجه در سطح 45 هكتار

محقق دانشگاه بازدید : 3 چهارشنبه 21 بهمن 1394 نظرات ()
كسب روزی حلال و استفاده از دانش و آموخته های تحصیلی خود وبا توجه به اینكه روز به روز از جمعیت جوان شهر ما كاسته شده و روی به كار در کلان شهر ها می نهند بنده براین باورم كه با ایجاد این طرح بتوانم از مهاجرت این جوانان به شهر های بزرگ جلوگیری كنم
دسته بندی کشاورزی و زراعت
بازدید ها 2
فرمت فایل doc
حجم فایل 63 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 32
طرح مكانیزه تولید محصول یونجه در سطح 45 هكتار

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

فرمت فایل ورد با قابلیت ویرایش متن

تعداد صفحات : 32 صفحه

مقدمه

از زمین برای تولیدات كشاورزی امری با در نظر گرفتن روند رو به رشد جمعیت كشور نیاز به غذا و كمبود منابع برنامه ریزی در جهت حداكثراستفاده اجتناب ناپذیر می باشد.

در همین راستا نظر به محور بودن كشاورزی در اقتصاد كشور به لحاظ ایجاد زمینه های اشتغال سالم و با عنایت امر بهره برداری از منابع بالقوه و افزایش تولید سطح زیر كشت یكی از اهداف تولید بیشتر می باشد .وبا استفاده بهینه از منابع آب و خاك وافزایش درآمد خانواده های كشاورزی از طریق محصولات علوفه برای دام و ایجاد انگیزه های لازم در پرداختن به امور شاغل تولیدی و ترقیب خانواده های روستایی به عدم مهاجرت به شهرها و نها یتا تكیه بر اقتصاد نفت ونیل به خودكفایی كشور با نظر به استقرار كشاورزی پایدار درافق های آینده اقدام به احداث توسعه ی مزارع در قالب طرح طوبی با مشاركت مردم گردیده كه این طرح ها علاوه بر حصول نتایج فوق الذكر در زمینه ی كشاورزی عامل مهمیدر امر احیا حفظ وتوسعه و بهره برداری اصولی از منابع طبیعی تجدید شونده خواهند بود در ضمن با اجرای این طرح به اثرات زیست محیطی با ارزش ناشی از فرسایش و تخریب خاك و... دست خواهیم یافت

 

مقدمه

هدف کلی طرح پروژه

طرح تحقیق

فصل اول

ضرورت اجرای طرح

پیشینه ادبی طرح

چهار چوب طرح

مزایای سیستم آبیاری بارانی

معایب سیستم آبیاری بارانی

فصل دوم

موضوع پروژه:

تاریخچه یونجه

طبقه بندی علمی یونجه

ریخت شناسی

ارقام یونجه

کشاورزی یونجه

تناوب یونجه با گیاهان دیگر

علف هرز سس یونجه

طریقه مبارزه با سس یونجه

اثر علف کش‌ها برروی سایر علف‌های هرز یونجه

خواص دارویی

مواد معدنی وپروتین ها

قیمتهای داخلی - یونجه

توصیه های فنی جهت افزایش عملکرد مزارع یونجه

عمق وروش کاشت:

مصرف کودهای شیمیایی:

میزان و نوع بذر مصرفی و تراکم بوته:

کنترل علفهای هرز:

کنترل بیماری ها:

زمان برداشت:

تاثیر عناصر مختلف بر یونجه و علائم كمبود آنها :

حساسیت فصلی یا بیماری تب یونجه

چگونه این بیماری اتفاق می افتد ؟

علائم بیماری حساسیت فصلی چیست ؟

بیماری تب یونجه در چه فصلی عارض می شود؟

چگونه حساسیت ایجاد می شود ؟

چگونه می توان حساسیت فصلی را کنترل کرد ؟

نیاز آبی گیاه

فصل سوم

جایگاه مالی و اقتصادی پروژه

1 سرمایه گذاری ثابت

2-1- محوطه سازی

3-1- ساختمانها :

4-1- تأسیسات و تجهیزات

5-1- ماشین آلات و تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی

6-1- وسایل نقلیه و وسایل حمل و نقل مزرعه

7-1- تجهیزات اداری و كارگاهی:

8-1-هزینه های اداری و كارگاهی

هزینه های ثابت طرح :

2- هزینه های جاری طرح 1-2 مواد اولیه و بسته بندی

1-2 مواد اولیه و بسته بندی

2-2 حقوق و دستمزد پرسنل غیر تولیدی

جمع كل حقوق و مزایای پرسنل تولیدی + غیر تولیدی

3-2-حقوق و دستمزد پرسنل تولیدی

4-2-هزینه سوخت و انرژی :

5-2-استهلاك و تعمییر و نگهداری :

جدول هزینه های جاری

6-2- جدول هزینه های ثابت و متغییر تولید:

سرمایه درگردش :

جدول سرمایه گذاری:

محاسبه ی نقطه ی سر به سر:

تجزیه و تحلیل کل پروژه ( خصوصی )

محدودیت تحقیق کشت یونجه

پیشنهادات

نتیجه گیری

منابع و مأخذ

دانلود طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی آموزشـگاه ساخت گلهای چینی

محقق دانشگاه بازدید : 5 چهارشنبه 21 بهمن 1394 نظرات ()
اجرای این طرح در كنار دستیابی به بازده مناسب اقتصادی ، زمینه اشتغال نیروهای متخصص و هنر مند فراهم می‌گردد همچنین با توجه به اینكه متقاضیان فراگیری این هنر عموما ، بانوان می‌باشند
دسته بندی خدماتی و آموزشی
بازدید ها 2
فرمت فایل doc
حجم فایل 22 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 12
طرح توجیه فنی ، مالی و اقتصادی آموزشـگاه ساخت گلهای چینی

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

مقــدمه :

عدم توجه كافی به مبحث آموزش هنر و كار دستی در نظام آموزشی كشور از یك سو و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان كه پیامد تعطیلات درازمدت مدارس و دانشگاهها در فصل تابستان است و از مهم ترین فرصت های دانش آموزان و دانشجویان به منظور كسب مهارت در رشته های هنری یا فنی به شمار می‌رود موجب احساس نیاز به فراگیری هنر ، به صورت خارج از برنامه رسمی آموزشی شده است . در این میان هنر های دستی نظیر ساخت گل، مجسمه و درختچه های مصنوعی جایگاه خاصی بین بانوان و دختران داراست.

آموزشگاههای هنری آزاد مراكزی هستند كه می‌توانند خلاء موجود در نظام آموزش و پرورش كشور در مورد آموزش مؤثر هنر را پر كرده و در این رهگذر گامی در جهت ارتقای سطح فرهنگ عمومی بردارند.

طرح حاضر كه به احداث آموزشگاه ساخت گلهای مصنوعی چینی با ظرفیت دو كلاس برای آموزش هنرجویان در زمینه گلسازی و گل آرایی اختصاص دارد نیـز قادر است ضمن حصول به هدف فوق‌الذكر ، نقش مهمی در غنی سازی اوقات فراغت پس از ساعات اشتغال به تحصیل یا تابستانی دانش‌آموزان و دانشجویان بر عهده گیرد.

خلاصه طرح:

مقــدمه :

سرمایه گذاری مورد نیاز طرح

2- تجهیزات :

3- اثاثیه اداری :

4- هزینه های قبل از بهره برداری :

جمع كل سرمایه گذاری ثابت

ب- سرمایه در گردش :

2- سوخت و انرژی :

3- حقوق و دستمزد :

4- هزینه استهلاك :

5- هزینه نگهداری و تعمیرات :

جدول هزینه های جاری طرح

سرمایه در گردش ( دوماهه )

جدول كل هزینه های طرح

برآورد هزینه های عملیاتی و غیر عملیاتی:

درآمد طــرح :

پیش‌بینی مالی طرح

محاسبه دوره بازگشت سرمایه:

محاسبه نقطه سر به سر:

محاسبه كارمزد وام :

جدول بازپرداخت اصل و كارمزد تسهیلات

دانلود طرح توجیهی و کارافرینی خدمات وفروش كامپیوتر و سخت افزارو لوازم جانبی

محقق دانشگاه بازدید : 5 یکشنبه 18 بهمن 1394 نظرات ()
ا پیشرفت روز افزون جامعه بشری و نیاز هرچه بیشتر مردم به دسترسی به کامپیوتر و اینتر نت و اینکه نسل جدید هر چه بیشتر با رایانه سرو کار دارد
دسته بندی خدماتی و آموزشی
بازدید ها 1
فرمت فایل doc
حجم فایل 11 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 6
طرح توجیهی و کارافرینی خدمات وفروش كامپیوتر و سخت افزارو لوازم جانبی

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

فرمت ورد 6 صفحه

با پیشرفت روز افزون جامعه بشری و نیاز هرچه بیشتر مردم به دسترسی به كامپیوتر و اینتر نت و اینكه نسل جدید هر چه بیشتر با رایانه سرو كار دارد و به طور روز افزونی تقریباً در اكثر خانواده ها جا باز می كند و در این عصر كه به عصر ارتباطات معروف گشته بازار سیستم های رایانه ای هر بیشتر رونق گرفته و هر روز هم بیشتر می شود و خود این تكنولوژی جایگاه ویژه ای در بازار تجارت كسب نموده است . و ایران هم جدیداً وارد این بازار و تجارت خصوصاً تولید سخت افزار گردیده است . بنابر این سرمایه گذاری در این بازار همچنان ادامه دارد و جای بسیار زیاد ی هم برای سرمایه گذاری دارد زیرا هنوز بسیاری از مردم فاقد كامپیوتر هستند ولی كم كم میل به خرید آن دارند و در ادارات دولتی و مدارس نیز كم كم دارد فراگیر می شود و این خود نمایانگر رشد و توسعه این تجارت در جامعه می باشد . اینجانب با توجه به سه سال تجربه كه در این كار دارم برای ایجاد طرح

دانلود طرح توجیهی و کارافرینی تجهیز كارگاه آلومینیوم سازی با جدیدترین دستگاهها

محقق دانشگاه بازدید : 3 یکشنبه 18 بهمن 1394 نظرات ()
ستگاه و ابزار آلات تولید موجود باشد تا مردم این شهر احتیاج خود را در این شهر دریافت نموده و هزینه ها در این شهر جهت پیشرفت بیشتر شهرمان صرف شود
دسته بندی صنعتی
بازدید ها 1
فرمت فایل doc
حجم فایل 9 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 5
طرح توجیهی و کارافرینی تجهیز كارگاه آلومینیوم سازی با جدیدترین دستگاهها

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

فرمت ورد 5 صفحه

با توجه به اینكه استقبال از آلومینیوم در ساخت درب و پنجره ، كمد های دیواری ، كابینت آشپزخانه ، ویترین و قفسه های مغازه ها و غیره روز به روز بیشتر می شود و این فلز همیشه سبز محبوبیت و جایگاه خود را در جامعه پیدا كرده است لذا داشتن كارگاه مجهز به جدیدترین دستگاهها رفته رفته محسوس تر می شود با توجه به اینكه آلومینیوم رنگی در رنگهای متنوع كلیه سلیقه ها را به خود جذب كرده است توقع مردم در دستیابی به این مهم را می طلبد كه در این شهر كارگاهی مجهز به پیشرفته ترین دستگاه و ابزار آلات تولید موجود باشد تا مردم این شهر احتیاج خود را در این شهر دریافت نموده و هزینه ها در این شهر جهت پیشرفت بیشتر شهرمان صرف شود.

 

دانلود طرح توجیهی و کارآفرینی خدمات رایانه ای

محقق دانشگاه بازدید : 3 یکشنبه 18 بهمن 1394 نظرات ()
با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیای امروز و نیاز بشر به علوم و فنون و کاربرد رایانه و همچنین مقدماتی مانند آن و احساس نیاز آن
دسته بندی خدماتی و آموزشی
بازدید ها 0
فرمت فایل doc
حجم فایل 11 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 5
طرح توجیهی و کارآفرینی خدمات رایانه ای

فروشنده فایل

کد کاربری 486
کاربر

فرمت ورد 5 صفحه

با توجه به پیشرفت علم و تكنولوژی در دنیای امروز و نیاز بشر به علوم و فنون و كاربرد رایانه و همچنین مقدماتی مانند آن و احساس نیاز آن در خیابان ......... واقع در شهرستان .......... لذا اینجانب در خصوص خدمات رایانه ای و تأ سیس این مؤسسه و ارائه خدماتی از قبیل تایپ تبدیل سی دی گرافیك ترجمه و غیره برای رفاه مردم وانجام كارهای دانشجویان و دانش آموزان مدارس این منطقه نیازمنداست به ایجاد این مؤسسه در سطح این منطقه از شهر را دارم . و امید است تا بتوانم به این خدمات اشتغال زایی به جوانان و اقشار مختلف جامعه كمكی در پیشرفت و طرقی این جامعه كرده باشم .

تعداد صفحات : 3

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
فروشگاه فروش فایل تحقیق فایل پیشرفته ترین سیستم فروش فایلهای آموزشی ،تحقیقاتی،مقالات علمی وکاربردی باهزاران فایل درموضوعات مختلف بانازلترین قیمت ، پرداخت آسان باکلیه کارتهای عضوشتاب ودریافت آنلاین فایل
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 4987
 • کل نظرات : 22
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 7
 • آی پی دیروز : 22
 • بازدید امروز : 83
 • باردید دیروز : 79
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 271
 • بازدید ماه : 2,240
 • بازدید سال : 36,096
 • بازدید کلی : 54,021
 • کدهای اختصاصی