close
تبلیغات در اینترنت
مقاله
loading...

سرزمین دانلود فایل های الکترونیکی

مقاله

اصول اساسی رزومه نویسی

محقق دانشگاه بازدید : 0 سه شنبه 18 خرداد 1395 نظرات ()

سلام ، از اینکه به ما سر زدید خوشحالیم

این مطلب با عنوان "اصول اساسی رزومه نویسی " برای شما تهیه شده است. جهت خواندن بیشتر به ادامه مطلب بروید 

رزومه موضوعی است که همیشه توصیه‌های فراوانی در مورد آن وجود دارد. آیا باید آن را در یک صفحه ارائه کرد؟ آیا باید خلاصه‌ای از عملکرد خود را در بالای صفحه بگنجانیم؟ آیا باید علاقه‌های شخصی یا فعالیت‌های داوطلبانه خود را ذکر کنیم؟ رزومه خوب می‌تواند اولین شانس شما برای اثرگذاری در طرف مقابل برای یافتن یک شغل خوب باشد. پس باید به‌درستی انجام شود.

 دانلود کن

 

دنلود تحقیق اکوسیستم بیابان

محقق دانشگاه بازدید : 9 جمعه 17 ارديبهشت 1395 نظرات ()
جزوه اکوسیستم بیابان بوته و بوته¬زارهای مناطق خشک آسیا (بیولوژی و بهره¬برداری)
دسته بندی سایر گروه ها
بازدید ها 5
فرمت فایل pdf
حجم فایل 430 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 72
اکوسیستم بیابان

فروشنده فایل

کد کاربری 224
کاربر

بوته و بوته­زارهای مناطق خشک آسیا (بیولوژی و بهره­برداری)

سیمای طبیعی مناطق خشک در آسیا

بوم­شناسی بوته­یی­ها

موارد استفاده از گیاهان دارویی

اکوسیستم بیابان

بیابان زایی - بابان زدایی- تخریب سرزیمن - فلسفه و پیدایش

 

 

 

دانلود مقاله شاخص های خونی

محقق دانشگاه بازدید : 7 جمعه 17 ارديبهشت 1395 نظرات ()
یکی از فاتورهای مورد بررسی به منظور دست یابی به شرایط سیستم ایمنی ، فاکتور لیزوزیم می باشد این آنزیم به دنبال تزریق فرآورده های میکروبی ، در پاسخ به عفونت های باکتریایی و جیره غنی با پروبیوتیک در سرم ماهیان افزایش می یابد
دسته بندی پزشکی
بازدید ها 5
فرمت فایل doc
حجم فایل 16 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 14
مقاله شاخص های خونی

فروشنده فایل

کد کاربری 2
کاربر

مقاله شاخص های خونی

پارامترهای خونی به عنوان شاخص های فیزیولوژیکی در پاسخ به تغییرات خارجی یا داخلی در ماهیان مورد استفاده قرار می گیرند(Cataldi et al.,1998). تغییر فاکتورهای خونی و بیوشیمیایی در فصول مختلف ، تغذیه با جیره های غذایی مختلف و بیماری ها ثابت شده است (1982Aldrin et al.,). یکی از راه های تشخیص بیماری در ماهیان نیز مطالعات خون شناسی است. لذا یکی از راه های کنترل وضعیت فیزیولوژی ماهیان از نقطه نظر رشد ، بیماری و حتی باروری ، ارزیابی شاخص های خونی در آنهاست (بهمنی ، 1387). اصولاً پارامترهای خونی نشانه ای از وضعیت فیزیولوژیک موجود بوده و می تواند تحت تأثیر مواد غذایی خورده شده توسط آن جانور باشد (Waagho et al.,1998 ; Hemre et al.,1995 ; Klinger et al.,1996 ; Kumar et al.,2005).

شاخص های ایمنی خون:

لیزوزیم:

یکی از فاکتورهای مورد بررسی به منظور دست یابی به شرایط سیستم ایمنی ، فاکتور لیزوزیم می باشد این آنزیم به دنبال تزریق فرآورده های میکروبی ، در پاسخ به عفونت های باکتریایی و جیره غنی با پروبیوتیک در سرم ماهیان افزایش می یابد (توکمه چی ، 1386). اگرچه لیزوزیم یکی از ده ها فاکتور قابل بررسی جهت ارزیابی وضعیت سلامت آبزیان در جهت ایمنی ذاتی محسوب می شود اما در سال های اخیر میزان لیزوزیم موجود در خون و بافت نیز فاکتوری مناسب جهت ارزیابی توانایی ماهیان در بروز پاسخ های ایمنی ذاتی نسبت به عوامل استرس زا محسوب شده و در ماهیان بسیار فعال تر از مهره داران عالی تر است (2006Kim & Austin,). لیزوزیم قادر به شکستن باندهای گلیکوسیدیک موجود در لایه پپتیدوگلیکان موجود در دیواره سلولی باکتری ها بوده و در نتیجه منجر به مرگ پرتو پلاست می گردد. به عبارتی دیگر پلیمرهای کمپلکس اسیدهای آمینه و قندهای موجود در دیواره سلولی را هیدرولیز می نماید (2002 fast et al.,).

ایمنوگلوبین IgM:

در تحقیق حاضر IgM به عنوان فاکتوری از ایمنی اختصاصی نیز مورد بررسی قرار گرفت. نقش های حفاظتی آنتی بادی ها شامل خنثی سازی ویروسی ، کشتن و چسبیدن به باکتری ها ، فعالیت سیستم کمپلمان و تسهیل نمودن بلع پاتوژن ها می شود. ماهیان استخوانی قادر به فراخواندن آنتی بادی همورال اختصاصی مؤثر در برابر آنتی ژن های مختلف می باشند شدت این پاسخ در بین گونه های مختلف استخوانی و در شرایط مختلف محیطی متفاوت می باشد. علاوه بر پاسخ ایمنی اختصاصی ، سطوح نسبی آنتی بادی های طبیعی در سرم اغلب ماهیان دیده شده است (1998Magnadotir,). روند تولید ایمنوگلوبولین ها در ماهی وقوع مجموعه ای از واکنش ها بین سلول های ارائه دهنده آنتی ژن ، سلول های T کمک کننده فعال شده و اینترلوکین هاست که سبب تحریک لنفوسیت های B می شوند. این لنفوسیت ها در اثر تحریک ، پلاسما سل ها را تولید می کنند که قادر به ترشح ایمنوگلوبولین می باشند (توکلی و اخلاقی ، 1388).

 

دانلود مقاله مقاومت الکتریکی

محقق دانشگاه بازدید : 5 شنبه 11 ارديبهشت 1395 نظرات ()

سلام  هموطن ، به وب خودتان خوش امدید

مقاله مقاومت الکتریکی

مقاومت یک عنصر الکتریکی دو پایه است که مطابق قانون اهم هنگامی که جریان الکتریکی از آن عبور کند بین پایه‌هایش اختلاف ولتاژ ایجاد میشود. شدت جریان عبوری از یک مقاومت رابطه مستقیمی با ولتا‍‍‍‍ژ دو سر مقاومت دارد. این رابطه توسط قانون اهم نمایش داده می شود

در این معادله

 •  :Rمقاومت شی در واحد اهم.

 • :V اختلاف پتانسیل دو سر شی در واحد ولت.

 • :I جریان الکتریکی عبوری از شی در واحد آمپر

است. نسبت ولتاژی عبوری از دو سر مقاومت به شدت جریان مدار، میزان مقاومت نامیده می شود و این میزان در مقاومت های معمولی که با درجه هایشان کار می کنند می تواند ثابت (مستقل از ولتاژ) در نظر گرفته شود.

مقاومت ها اجزای عمده مدارهای الکترونیکی، و بسیار کاربردی در تجهیزات الکترونیکی هستند. مقاومت های کاربردی می تواند از ترکیبات و لایه های متفاوت وهمچنین از سیم مقاومتی (سیمی که از جنس آلیاژی با مقاومت بالا مانند آلیاژ نیکل و کروم باشد) ساخته شوند. مقاومت ها در داخل تراشه ها هم عمل می کنند. به خصوص در دستگاه های آنالوگ، که مقاومت ها می توانند با مدار چاپی و مدار ترکیبی متحد شوند.

فهرست مطالب

مقاومت الکتریکی

واحدها

عوامل موثر بر مقاومت

تاثیر جنس طول و مساحت سطح مقطع

اثر دما بر مقاومت

به هم بستن مقاومتها

مقاومت به صورت موازی

مقاومت به صورت سری

ترکیب مقاومتهای سری و موازی

نمادسازی و نشانه های الکترونیکی

نظریه عملکرد

قانون اهم

اتلاف توان

ساختار

ترکیب رساناها

ترکیب کربنی

پیل کربنی

نوار کربنی

مقاومت کربنی چاپی

تلف مقاومتی

منابع

 

لینک دانلود و مشاهده مقاله

دانلود مقاله مالیات و درآمد مالیاتی

محقق دانشگاه بازدید : 3 شنبه 11 ارديبهشت 1395 نظرات ()

سلام ، امیدوارم از محصولات ما راضی باشید

 

مالیات چیست؟

مالیات همزاد تشکیل اولین جوامع بشری است. بشر در تقابل با خطرات ناشی از حملات حیوانات درنده و حوادث طبیعی و امکان تأمین معیشت بهتر به زندگی اجتماعی روی آورد. در زندگی اجتماعی پاره ای از خدمات به صورت جمعی انجام می گرفت که جهت انجام آن همکاری تمام یا بخشی از افراد جامعه صورت می یافت این همکاری جمعی در دوران اولیه با در اختیار بودن نیروی بدنی افراد به اجتماع آغاز شد که این نوع همکاری اصطلاحاً «بیگار» یا «بیگاری» خوانده می شود که در مواقع نوعی مالیات غیرنقدی بوده است. با تکامل اجتماع و فزونی نیازهای همگانی اخذ مالیات نقدی و جنسی متداول گشت. از عمر تاریخ مستند زندگی بشر که از سرزمین سوم یعنی منطقه جنوبی کشور امروزی عراق آغاز شد حدود پنج هزار سال می گذرد که در تمام این ادوار اخذ مالیات به صورت «باج و خراج» وجود داشته است تکامل جامع بشری و تبدیل روستا به شهر و گسترش شهرنشینی مفهوم مالیات را عقلانی نمود. مالیات در واقع انتقال بخشی از درآمدهای جامعه به دولت و یا بخشی از فعالیت های اقتصاد است که نصیب دولت می گردد. زیرا ابزار و امکانات دستیابی به این درآمد و سودها را دولت فراهم ساخت. در واقع با اجرای عادلانه قانون مالیات ها دولت احاد مردم را به یک نوع پس انداز اجباری سوق می دهد. امروزه در کلی ترین تعریف مالیات یک نوع هزینه اجتماعی به شمار می رود که افراد جامعه به تناسب استفاده از این هزینه اجتماعی باید تقبل پرداخت آن را نمایند.

فهرست مطالب

مالیات چیست؟

مالیات بر درآمد حقوقی:

تعریف درآمد حقوقی:

حقوق و مزایای مستمر نقدی شغلی شامل:

مزایای مستمر غیر نقدی:

مزایای غیر مستمر:

رقابت کردن صنایع:

الف- نظریه اقتصادهای حاشیه ای پن روز (Penrose):

ب- نظریه میل به تمرکز زدایی در صنایع بزرگ:

ج- مدل توسعه و پیشرفت براساس سیستم پیمانکاری:

د- نظریه اکس و آدرش:

ه- الگوی توسعه خوشه ای (cluster):

توسعه اقتصادی ، کارآفرینی و بزرگی صنایع:

مقیاس بنگاه ، نوآوری و تغییر فناوری:

تحولات در اقتصاد جهانی:

نمودار 2-1- معادله ی ارزش برای مشتری

جدول 1-1- سهم اشتغال صنایع کوچک ، و صنایع کوچک و متوسط در بخش تولید صنعتی

جدول 3-1- سهم صنایع کوچک از کل صنایع و مقایسه کشورهای آلمان شرقی ، آلمان غربی و ایالات متحده

جدول 1-4- تعداد نوآوری در بنگاه های بزرگ و کوچک در نوآورترین صنایع

جدول 2-1- عملیاتی که از صنایع بزرگ به صنایع کوچک انتقال یافت

 

لینک دانلود مقاله

دانلود زیبایی شناسی در معماری

محقق دانشگاه بازدید : 7 جمعه 10 ارديبهشت 1395 نظرات ()
این پاورپوینت در مورد زیبایی شناسی در معماری می باشد در 21 اسلاید زیبا با افکت مناسب
دسته بندی فنی و مهندسی
بازدید ها 1
فرمت فایل pptx
حجم فایل 7150 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 21
زیبایی شناسی در معماری

فروشنده فایل

کد کاربری 497
کاربر

 

ور ، رنگ ، آب سه عنصر زیبایی شناسی معماری اسلامی

 

 

نور، جلوه خداوند؛ رنگ، کثرت ارتباطی ذات با وحدت و آب، بن‌مایه اصلی فلسفه اسلامی سه عنصر زیبایی شناسی معماری اسلامی هستند.

 

سرویس معماری هنرآنلاین: نور ، رنگ ، آب ، سه عنصر زیبایی شناسی معماری اسلامی اند. نور عمده‌ترین مشخصه معماری ایران است و نمادی از عقل الهی است . رنگ در انقطاب نور حاصل می‌آید و آب تصویر طبیعت، در معماری اسلامی است که شاید بد نباشد کمی درمورد آنها بخصوص از دیدگاه عرفانی بپردازیم:

نور

نور جلوه خداوند است که حضورش در معماری اسلامی به ویژه در مسجد که خانه اوست تجلی می‌یابد. "الله نور السموات و الارض" و در کاستن از صعوبت و سختی و سردی سنگ و بنا نقش بسزایی دارد، تجلی متافیزیک نور بر فیزیک بنا، آنرا اصلی‌ترین محور زیبایی شناسی معماری اسلامی در عرفان و معنا قرار داده است. در بناها از کف براق، و درخشنده و سطوح دیوارها برای شکار نور استفاده می‌شد و گاهی نور طوری از سقف‌های الماسی شکل باز می‌تابید که انعکاسی در پی داشت.

نور به تزیین معماری اسلامی کیفیتی پویا می‌بخشید و نقوش، اشکال و طراح‌ها را به درون زمان می‌کشید. نور و سایه در سطوح، تقابل‌های شدید ایجاد می‌کرد و به سنگ‌های منقوش و سطوح گچی و آجری، بافت می‌بخشید. نور از لا به لای مشاربیه‌های چوبی‌، جداره‌های گچی و مرمری و شیشه‌های نقوش پنجره‌ها رد می‌شد و نقوش را بر روی سطوح پشتی و داخلی نمودار می‌ساخت و پوششی زمانمند و متغیر از رنگ و سایه پدید می‌آورد.

رنگ

رنگ از تکثیر نور حاصل می‌شود و نمایانگر کثرتی است که ارتباطی ذاتی با وحدت دارد. از دیدگاه اندیشمندان هنر اسلامی، رنگ سفید نماد وجود مطلق و رنگ سیاه که پوشش خانه کعبه است نماد اصلی تعالی و فراوجودی است که خانه کعبه با آن ارتباط دارد، رنگ‌های آبی، فیروزه‌ای و طلایی در نگارگری اسلامی و ایرانی، جلوه‌هایی از معانی باطنی جاری در بطن رنگ‌ها هستند. روان‌شناسی رنگ در قرآن نیز مورد تامل جدی قرار گرفته است. "قالوادع لنار بک بیین لنامالونها قال انه یقول انها بقره صفرا فاقع لونها تسرالناظرین" آیه‌ای که در آن رنگ زرد زرین عاملی برای سرور و انبساط خاطر ناظر معرفی می‌شود این آیه و همچنین احادیث و روایاتی که بر معانی رنگ‌ها دلالت می‌کردند (سفید که رنگ محبوب پیامبر بود و سبز که نشانه سیادت فرزندان علی (ع) و فاطمه (س) محسوب می‌شد) رنگ را عاملی مهم در جهت استفاده معنوی در جلوه‌های نگارگری معماری اسلامی قرار داد، اهمیت و جایگاه رنگ در معماری اسلامی مورد توجه کامل قرار گرفته است یکی از اصیل‌ترین رنگ‌های مطرح در هنر اسلامی رنگ فیروزه‌ای است، همچنین آبی لاجوردی هسته تمثیل مراقبه و مشاهده است، بیانگر بیکرانگی آسمان آرام و تفکر برانگیز سحرگاهان صاف و صمیمی است، در درون مسجد، برخلاف بیرون که کاشی کاری بیشتر با آجر عجین شده است. نقوش کاشی با سفیدی نقوش گچ‌بری همراه است که تضاد چشم‌گیری را با فضای پر نقش و رنگ بیرون برقرار می‌سازد و باعث می‌شود فضای داخلی مسجد آرامش و قداست خاصی داشته باشد که این قداست از رنگ سفید فضا و از بی‌رنگی و بی‌نقشی سطوح داخلی نشات می‌گیرد، زیرا رنگ سفید به خصوص وقتی با نوعی خلوت، تفکر و سکوت همراه باشد، الهام‌گر نوعی بزرگی پاکی و اندیشه بالندگی است، بیشترین قسمت سطوح کاشی‌کاری‌ها به رنگ‌های سردی چون زنگاری‌ها، فیروزه‌ای‌ها و لاجوردی‌ها تعلق دارد، لاجوردی‌ها و رنگ‌های آبی فام عمق دارند که آدمی را به بی‌نهایت و به جهانی خیالی و دست نیافتنی می‌برند، آبی، گستردگی و وسعت آسمان صاف را به یاد می‌آورد. نشانه صلح است و رنگ بی‌گناهی، نور آبی، کسانی را که بی‌قرارند، آرام می‌کند، آبی همواره متوجه درون است و جنبه‌های گوناگون روح آدمی را نشان می‌دهد، در فکر و روح او داخل می‌شود و باروان او پیوند می‌خورد، آبی معنی ایمان می‌دهد و اشاره‌ای است به فضای لایتناهی و روح. آبی سمبل جاودانگی است.

آب

آب در فلسفه اسلامی بن هستی محسوب می‌شود "وجعلنامن الماء کل شی حی" و در عین حال عامل تطهیر نیز است. این صفت ذاتی (که بر اشیاء پلید مهر پاکی و تطهیر می‌زند) چنان با حقیقت بنا در معماری اسلامی ارتباط دارد که حضورش در متن معماری اسلامی بنا را مطهر کرده و صفت تطهیر می‌دهد.

حضور آب در معماری اسلامی به ویژه در مسجد نه تنها آن را عاملی فیزیکی برای تطهیر عابدی قرار می‌دهد که برای عبادت خود به این تطهیر نیاز دارد، بلکه به بنا نیز صفت تطهیر می‌دهد. پیوند تنگاتنگ آب و معماری اسلامی در آیاتی از قرآن به ظرافت و عظمت احساس می‌شود، آب حائل میان "او" و هستی و در عین حال و اصل عالم به حضرت اوست، معماری اسلامی با آب برخوردی کاشفانه دارد، حضور بی‌مثال آب از صعوبت بنا می‌کاهد، شفافیتش پرده از جاودانگی بناهایی بر می‌دارد که بر آخرت استوار گشته‌اند.

بی‌رنگی‌اش، آدمی را به بی‌رنگی می‌خواند و از ننگی که از صورت رنگ خاصل می‌شود می‌رهاند و سیالیتش بر سست بنیانی عمارت‌هایی دلالت دارد که آدمیان به تصور جاودانگی دنیا با نفی دارالقرار بر بستری از توهم بنا می‌کنند (سراب )، آب در عرفان و هنر اسلامی، جلوه پاکی‌ها ، زیبایی‌ها و هم خوی حق است. به طور کلی هنر اسلامی سعی دارد تا احدیت خداوند را لا به لای رنگ‌ها فرم‌ها، نورها و اصوات متجلی سازد. یعنی سعی در نمایاندن معنا تا جایی ممکن در صورت دارد. هرچه تاثیر معنا به صورت بیشتر باشد و این تجلی نمایان‌تر، صورت از تاثیر آن لطیف‌تر، شفاف‌تر و در عین حال همچون معنا، مبهم راز آمیز و تجوید و انتزاع متمایل‌تر خواهد بود.

 

دانلود مقاله عفونت بیمارستانی

محقق دانشگاه بازدید : 10 جمعه 10 ارديبهشت 1395 نظرات ()
افراد بستری در بیمارستان در مدت زمانی که در بیمارستان بسر می برند به آن مبتلا می شوند و تظاهرات بیماری ممکن است در حین بستری بودن و یا بعد از مرخص شدن بیمار بروز کند معمولاً
دسته بندی پرستاری
بازدید ها 6
فرمت فایل docx
حجم فایل 225 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 28
مقاله عفونت بیمارستانی

فروشنده فایل

کد کاربری 2
کاربر

عفونت بیمارستانی

مقدمه

عفونت بیمارستانی (Hospital-acquired infection) یا nosocomial infection عفونتی است که بیمار در بیمارستان به آن آلوده می‌شود مثلاً بیمار دچار شکستگی پا در بیمارستان دچار عفونت ادراری شود. عفونت بیمارستانی یکی از دلایل اصلی مرگ و همچنین افزایش دوران نقاهت می‌باشد. بر اساس تحقیقی که سازمان بهداشت جهانی در ۵۵ بیمارستان در ۱۴ کشور به انجام رسانده نشان می‌دهد که میانگین ۸٬۶٪ از بیماران بستری شده مبتلا به عفونت بیمارستانی شده‌اند. معمولاً میکروب‌های عامل عفونتهای بیمارستانی به درمان مقاومند

فهرست مطالب

تعریف عفونت

ﺍﻫﻤﻴﺖ ﻋﻔﻮﻧﺖ ﺑﻴﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻧﻲ

انواع عفونت های بیمارستانی

بیماری جنون گاوی در انسان

علل

علائم

تشخیص

درمان و پیشگیری

اسکرپی

تاریخچه

منابع

 

 

 

دانلود مقاله مسئولیت مذاکرات

محقق دانشگاه بازدید : 3 چهارشنبه 08 ارديبهشت 1395 نظرات ()
بند 1 ماده 3012 علاوه بر آزادی طرف قرارداد در ورود به مذاکرات ، مقرر می دارد که طرفین قرارداد برهم زدن مذاکرات نیز آزاد می باشند و لازم نیست که برای برهم زدن مذاکرات دلیلی را ارائه نمایند
دسته بندی حقوق
بازدید ها 1
فرمت فایل doc
حجم فایل 12 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 20
مقاله مسئولیت مذاکرات

فروشنده فایل

کد کاربری 2
کاربر

مقاله مسئولیت مذاکرات

کلیات:

این ماده ، مسئولیت ناشی از مذاکرات برخلاف حسن نیت و یا برهم زدن مذاکرات برخلاف این اصل را بیان می کند. بنابراین این ماده در صدد بیان مسئولیت و تکالیف مرحله پیش قراردادی است که اصولاً در این مرحله ، اصل آزادی قراردادی حاکم است.

بنابراین «مسئولیت برای مذاکرات» به عنوان یک استثنای وارد بر این اصل تلقی می گردد و موجب این می شود که طرف متضرر مستحق دریافت غرامت از بابت ضررهای شود که در نتیجه رفتار طرف دیگر قرارداد متحمل شده است.

فهرست مطالب

مسئولیت مذاکرات

ماده 301-2- مذاکرات برخلاف اصل حسن نیت

توضیح:

1- کلیات:

2- آزادی انجام مذاکره و برهم زدن آن:

3- مسئولیت برای عمل خلاف اصل حسن نیت:

4- حدود مسئولیت:

5- مقایسه با سایر اسناد:

6- حقوق ایران:

ماده 302-2- نقش موارد محرمانه:

توضیح:

1- کلیات:

2- جبران خسارت:

3- مقایسه با سایر اسناد:

4- حقوق ایران:

دانلود مقاله رشد جمعیت

محقق دانشگاه بازدید : 7 چهارشنبه 08 ارديبهشت 1395 نظرات ()
مقاله در فرمت ورد و قابل ویرایش
دسته بندی علوم اجتماعی
بازدید ها 1
فرمت فایل docx
حجم فایل 53 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 13
مقاله رشد جمعیت

فروشنده فایل

کد کاربری 2
کاربر

مقاله رشد جمعیت

تغییر در جمعیت گونه‌ای از موجودات در بازه‌ای از زمان است. در زیست شناسی، رشد جمعیت برای اشاره به هر موجود زنده شناخته شده‌ای بکار می‌رود، اما در این نوشتار عمدتاً به رشد جمعیت بشر در جمعیت‌شناسی پرداخته می‌شود. مدل رشد مالتوس و مدل لجستیک نمونه‌هایی از مدل‌های ساده برای رشد جمعیت هستند.

فهرست مطالب

رشد جمعیت

نرخ رشد جمعیت جهان

جمعیت جهان

10 کشوری که بیشترین رشد منفی جمعیت را دارند:

افزایش جمعیت فرصت است یا تهدید:

وضع نگران کننده آینده ایران از نظر جمعیت :

رشد جمعیت و مشکلات ناشی از آن:

جمعیت و آموزش:

جمعیت و تغذیه:

جمعیت و مسکن:

جمعیت و اشتغال:

جمعیت و محیط زیست:

جمعیت ، فقرو رشد اقتصادی:

جمعیت و بهداشت:

فقر ، جمعیت و توسعه :

توسعه پایدار باید شامل این بخش ها باشد:

افزایش جمعیت و فواید آن:

جمعیت ایران بر اساس نتایج سرشماری

اکنون هرم جمعیت به چه صورت است؟

فاجعه جمعیتی ایران در راه است:

رشد جمعیت ایران کی متوقف می‌شود؟

تعداد صفحات : 17

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
فروشگاه فروش فایل تحقیق فایل پیشرفته ترین سیستم فروش فایلهای آموزشی ،تحقیقاتی،مقالات علمی وکاربردی باهزاران فایل درموضوعات مختلف بانازلترین قیمت ، پرداخت آسان باکلیه کارتهای عضوشتاب ودریافت آنلاین فایل
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 4987
 • کل نظرات : 22
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 7
 • آی پی دیروز : 22
 • بازدید امروز : 96
 • باردید دیروز : 79
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 284
 • بازدید ماه : 2,253
 • بازدید سال : 36,109
 • بازدید کلی : 54,034
 • کدهای اختصاصی